Druskininkų ,,Atgimimo” mokyklos 17 mokytojų dalyvauja Erasmus+ KA1 Asmenų mobilumas mokymosi tikslais projekte ,,Mokytojų lyderystės skatinimas pereinant prie mokymosi paradigmos”. Pirmieji į mokymus lapkričio 1-5 d. Malagoje, Ispanijoje išvyko fizinio ugdymo mokytojai Deividas Šilanskas ir Povilas Žarnauskas. Mokytojai ieško naujų metodų kaip inovatyviai vesti fizinio ugdymo pamokas kuo daugiau laiko praleidžiant lauke. Todėl ir kvalifikacijos tobulinimo kursai ,,Outdoor learning” puikiai atitinka mokytojų siekį įgyti daugiau patirties šioje srityje. Pirmomis kursų dienomis visi dalyviai pristatė savo mokyklas, dalijosi skirtingų šalių patirtimi vedant pamokas lauke, aptarė privalumus ir trūkumus, lankėsi nacionaliniame Malagos muziejuje. Per likusias tris kursų dienas mokytojai tikisi patobulinti lyderystės, bendrąsias ir dalykines kompetencijas, kurios turi lemiamą įtaką pereinant prie mokymosi paradigmos.

#Erasmus+